هتل های نزدیک حرم در مشهد

  •   1396/آذر/10
  • 49
شهر مقدس مشهد به دلیل وجود بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع)، همواره یکی از مقاصد مهم برای گردشگران داخلی و خارجی است. بی شک، زائران حرم رضوی با ورود به این شهر تمایل دارند در تمام زمان اقامت خود، از نزدیکی به حرم مطهر بهره گرفته و تا حد امکان در محل هایی اقامت کنند که بیشترین نزدیکی و چشم انداز را به صحن و سرای امام رئوف داشته باشند. از این رو هتل هایی که نزدیکترین فاصله تا حرم مطهر رضوی داشته و همچنین از اتاق هایی با چشم انداز حرم برخوردارند، بیشتر از سوی زائران مورد گزینش و انتخاب قرار می گیرند .
HotelGMT

 

 

شهر مقدس مشهد به دلیل وجود بارگاه ملکوتی حضرت رضا (ع)، همواره یکی از مقاصد مهم برای گردشگران داخلی و خارجی است.

بی شک، زائران حرم رضوی با ورود به این شهر تمایل دارند در تمام زمان اقامت خود، از نزدیکی به حرم مطهر بهره گرفته و تا حد امکان در محل هایی اقامت کنند که بیشترین نزدیکی و چشم انداز را به صحن و سرای امام رئوف داشته باشند.

از این رو هتل هایی که نزدیکترین فاصله تا حرم مطهر رضوی داشته و همچنین از اتاق هایی با چشم انداز حرم برخوردارند، بیشتر از سوی زائران مورد گزینش و انتخاب قرار می گیرند .

مجله گردشگری "اول هتل" به سراغ  برخی از این هتل ها رفته تا هر چه بهتر و بیشتر به معرفی نزدیکترین هتل ها  به حرم رضوی پرداخته باشد.

هتل ۳ ستاره اطلس مشهد

هتل سه ستاره اطلس، یکی از با قدمترین و نزدیکترین هتل های مشهد بوده که در میدان بیت المقدس و در جوار بارگاه منور حضرت ثامن الحجج (ع) واقع شده است؛ از این هتل می توان به عنوان یکی از هتل های قیمت مناسب مشهد نیز نام برد.

هتل اطلس مشهد

این هتل در سال ۱۳۵۴ در هفت طبقه و ظرفیت ۵۰۰ تخت احداث شده است و به دلیل دارا بودن فاصله بسیار اندک از حرم مطهر رضوی، یکی از پرطرفدار ترین هتل های مشهد به شمار می آید.

هتل سه ستاره اطلس در سال ۱۳۹۱ مورد بازسازی قرار گرفته و با برخورداری از پرسنلی مجرب و آموزش دیده و نیز دارا بودن محیطی آرام و دلپذیر، بهترین شرایط برای اقامت زائران بارگاه ملکوتی حضرت رضا(ع) را فراهم آورده است.

هتل ۴ ستاره اترک مشهد

بی تردید از هتل اترک می توان به عنوان نزدیک ترین هتل ۴ ستاره به حرم مطهر نام برد. این هتل، سال ۱۳۵۷ در ۱۳ طبقه و با ۱۴۴ اتاق ساخته شده است؛ در هتل اترک امکان پذیرایی تا سقف ۴۰۰ نفر از زائران امام رضا (ع) فراهم شده و به دلیل نزدیکی به حرم، کیفیت نسبتا بالا و نیروهای متخصص، همواره مورد استقبال مسافران ورودی به شهر مشهد قرار می گیرد.

هتل اترک مشهد

این هتل در حاشیه میدان بیت المقدس و در نزدیکترین موقعیت مکانی به حرم مطهر رضوی واقع شده است. همچنین یکی دیگر از مزیت های هتل اترک، نزدیکی و دسترسی آسان آن به بازار رضا (ع) بوده و مهمانان مقیم در این هتل می توانند به راحتی به بازار رضا و دیگر بازار های موجود در خیابان ۱۷ شهریور دسترسی پیدا کنند.

لازم به ذکر است هتل ۴ ستاره اترک در سال ۱۳۹۴ با بهره گیری از امکانات و تکنولوژی روز دنیا، بازسازی شده و یکی از هتل های لوکس مشهد به شمار می آید و همچنین، به جرات می توان گفت که اقامت در این هتل، لحظات خاطره انگیزی را برای زائران و مسافران شهر مقدس مشهد به ارمغان می آورد.

هتل اترک مشهد

هتل آپارتمان ملل مشهد

اگر از آن دسته افراد علاقه مند به اقامت در محل های خاص هستید، و نیز در سفر به شهر مشهد، نزدیکی به حرم برای شما از اولویت ها به شما می آید، پیشنهاد می کنیم  هتل آپارتمان ملل را برای اسکان خود انتخاب کنید.

این هتل آپارتمان با معماری خاص و منحصر به فرد، با تعداد ۹ طبقه و ۲۹ اتاق در سال ۱۳۸۲ احداث شده و در سال ۱۳۹۲ بازسازی و امکان اقامت ۱۰۰ نفر را فراهم ساخته است.

هتل ملل مشهد

هتل آپارتمان ملل با قرار گیری در خیابان امام رضا (ع) ۱، نزدیکترین هتل آپارتمان به حرم رضوی بوده و همچنین از دسته هتل و هتل آپارتمان های ارزان قیمت مشهد نیز به شمار می آید.

این هتل آپارتمان که یکی از هتل های برگزیده سازمان میراث فرهنگی نیز است، از مزایای بسیاری از قبیل نزدیکی به حرم، قیمت مناسب، دسترسی آسان به بازار رضا و دیگر بازارهای اطراف حرم و کیفیت خوب، برخوردار است.با اقامت در این هتل آپارتمان، اقامت در یک موزه را تجربه خواهید کرد.

هتل ملل مشهد

هتل ۴ ستاره جواد مشهد

هتل جواد مشهد، یکی از نزدکترین هتل های لوکس و ۴ ستاره به حرم مطهر رضوی بوده که برخورداری از ۱۳ طبقه و ۱۰۵ اتاق، امکان اقامت را برای ۲۴۰ نفر فراهم ساخته است.

هتل جواد مشهد

هتل چهار ستاره‌ جواد، با چشم‌اندازی زیبا از بارگاه ملکوتی حضرت امام رضا(ع) واقع درخیابان امام رضا، در سال ۱۳۹۱ افتتاح گردید و به عنوان نزدیکترین هتل چهار ستاره تاپ به حرم مطهر، با بهره گیری از امکانات روز، نیروهای مجرب و فضایی مدرن در حال خدمت رسانی و پذیرایی از زائران امام رضا (ع) است.

این هتل با دارا بودن رستوران ها، کافی شاپ و سالن های پذیرایی گوناگون، تمام نیاز مهمانان مقیم را مرتفع ساخته و مهمانان تنها به منظور تشرف به حرم کافی است از هتل خارج شوند و در غیر این صورت هر آنچه را که نیاز داشته باشند در داخل هتل برای آنها محیا شده است.

هتل جواد مشهد

هتل ۴ ستاره توس مشهد

هتل ۴ ستاره توس مشهد یکی دیگر از هتل های مجاور و مشرف به حرم مطهر بوده و بهترین دسترسی به حرم رضوی به منظور تشرف و زیارت را دارد.

هتل توس مشهد

این هتل سال ۱۳۸۸ در ۳ طبقه با تعداد اتاق هایی به میزان ۸۴ باب، گنجایش پذیرش ۲۲۰ نفر را فراهم ساخته است.هتل توس نزدیکترین هتل ۴ ستاره خیابان شیرازی به حرم بوده و با چشم انداز کامل از حرم، اقامت روحانی و خاطره انگیزی را برای مهمانان خود به ارمغان می آورد.

هتل توس مشهد

هتل ۲ ستاره قدس مشهد

از هتل قدس مشهد می توان به عنوان یکی از هتل های ارزان قیمت، با فاصله بسیار اندک از حرم نام برد.

هتل قدس مشهد

این هتل در خیابان خسروی نو و در مقابل ورودی باب الجواد حرم مطهر واقع شده و از این جهت که امکان دسترسی بسیار آسان و سریعی را برای تشرف به حرم فراهم می کند، بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. هتل ۲ ستاره قدس، در سال ۱۳۵۴ افتتاح شد. از این رو یکی از با قدمت ترین هتل های مشهد نیز به شمار می آید.

 

هتل سهند مشهد

هتل دو ستاره ممتاز سهند یکی از تازه ساخت‌ترین هتل‌های نزدیک به حرم مطهر امام رضا(ع) بوده که در سال ۱۳۹۱ افتتاح شده است.

هتل سهند مشهد

این هتل با فاصله ۵۰۰ متری از حرم مطهر رضوی، یکی دیگر از هتل های ارزان قیمت و نزدیک حرم بوده که با دارا بودن ۶۰ اتاق در مجموع اقامت را برای ۱۵۰ نفر از زائران بارگاه ملکوتی امام رضا (ع) فراهم ساخته است.

اقامت در هتل سهند، به دلیل بهره گیری از پرسنلی مجرب و آموزش دیده و ارائه خدمات بصورت فولبرد، بی تردید می تواند یکی از نقاط قوت سفر هر فرد به شهر مشهد باشد.

هتل سهند مشهد

هتل آپارتمان بشری مشهد

هتل آپارتمان بشری یکی از مجموعه‌های نزدیک به حرم مطهر حضرت ثامن الحجج(ع) است که در سال ۱۳۸۸ در کوچه سرشور (شهید اندرزگو) افتتاح گردیده و با پرسنلی مجرب و آموزش دیده، امکان پذیرایی از ۷۰۰ نفر را دارا است.

این هتل به دلیل موقعیت مکانی بسیار مناسب، امکان تشرف به حرم را در هر ساعتی از شبانه روز بدون هیچ مشکل و زحمتی فراهم کرده است.

هتل آپارتمان بشری مشهد

واقع شدن این هتل در خیابان خسروی نو که بورس طلا و جواهر، نقره جات، پارچه، آینه و شمعدان مشهد بوده، جذابیتی دو چندان به این هتل بخشیده و به مزایان نزدیکی آن به حرم افزوده است.

بی تردید شیک و مجلل بودن نیز یکی دیگر از مزیت های بارز هتل بشری بوده که می توان از آن به عنوان نقطه قوتی نسبت به دیگر رقبا نام برد.

 

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

اگر تمایل دارید اقامتی به راحتی آپارتمان شخصی بسیار لوکس و مجلل را تجربه کنید، به طور حتم باید برای اقامت خود در مشهد هتل آپارتمان حیات شرق را انتخاب کنید.

این هتل آپارتمان در خیابان نواب صفوی قرار گرفته و بر سر نزدیکی به بارگاه امام هشتم شیعیان، با سایر هتل‌ها رقابت می‌کند و در این رقابت موفق نیز بوده است.

هتل آپارتمان حیات شرق مشهد

کیفت بالا، لوکس و مجلل بودن، کارکنان مجرب و کارآزموده و فاصله بسیار اندک تا حرم، بخشی از مزیت های اقامت در این هتل است و همچنین می توان تازه ساز بودن و برخورداری از تراس هایی با چشم انداز گنبد طلایی حرم امام رضا (ع) را نیز به آنها اضافه کرد.

هتل کوثر مشهد

هتل کوثر از دسته هتل های ارزان قیمت و نزدیک به حرم مطهر به شمار می آید. این هتل در ضلع شمالی بازار رضا (ع) و در فاصله ۲۰۰ متری از حرم مطهر رضوی قرار گرفته است.

هتل کوثر مشهد

از امتیازات این مجموعه، می‌توان نزدیکی به بازار رضا و بازار هفده شهریور، آن هم بدون نیاز به استفاده از وسایل نقلیه اشاره کرد.

هتل ۴ ستاره الماس ۱ مشهد

هتل چهار ستاره الماس مشهد در مجاورت بارگاه ملکوتی حضرت ثامن الحجج(ع) در خیابان امام رضا واقع شده است. این هتل با انواع اتاق‌ها، دارای مجهزترین و مدرن‌ترین امکانات رفاهی و آسایشی با طراحی و معماری نوین، مهمان نوازی ایرانیان را در فضایی دلنشین به یادگار می گذارد. از دیگر ویژگی‌های هتل الماس می‌توان نزدیکی به بازار رضا و مراکز خرید هفده شهریور بدون نیاز به وسیله نقلیه، با زمانی بسیار کوتاه را اشاره نمود.

هتل الماس 1 مشهد

هتل الماس ۱ در سال ۱۳۹۲ در ۱۰ طبقه و با تعداد ۱۶۵ اتاق ساخته شده که امکان پذیرش ۴۳۵ نفر را دارد و بی شک به دلیل حضور کارکنانی فرهیخته و توانمند و امکاناتی مدرن و لوکس، اقامت خاطره انگیزی را برای مهمانان مقیم فراهم می آورد.

 

علاوه بر موارد ذکر شده، شما می توانید به راحتی با مراجعه به مرکز جامع اسکان مسافرین کشور ، اول هتل ، از دیگر هتل های مشهد مطلع شده و با کمترین صرف زمان و هزینه، هتل مورد نظر خود را رزرو کنید .

 


متشکریم !